CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Nezáväzná objednávka

  Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

  OSVEDČENÉ RIEŠENIE PRE VAŠU PROFESIU

  Súkromný vodič alebo taxikár, spoločnosť na prevoz VIP osobností alebo na kyvadlovú prepravu veľkých spoločností… Určite si vyberiete CITROËN SpaceTourer, ktorý uspokojí vaše potreby a potreby vašich zákazníkov!

  OTVÁRA SA BEZ RÚK

  Skutočnou exkluzivitou v tomto segmente je hands-free funkcia ovládania bočných posuvných dverí, ktorá umožňuje ich otvoriť a zatvoriť bez dotyku s obidvomi rukami plnými nákladu. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria. Tieto dvere môžu ovládať aj elekromotory, čo je veľkým prínosom pre vodičov: môžu ich ovládať z prednej strany vozidla a zabrániť tomu, aby nimi museli cestujúci manipulovať.

  POSTARÁ SA O BEZPEČNOSŤ PASAŽIEROV

  Najnovšia technológia sa postará o vaše bezpečie. Systém monitorovania mŕtveho uhla vás informuje o prítomnosti iného vozidla v mŕtvych uhloch. Pri detekcii vozidla v mŕtvom uhle sa rozsvieti oranžová dióda umiestnená v rohu spätného zrkadla.Tento systém pozostáva zo 4 snímačov umiestnených v prednom a zadnom nárazníku a aktivuje sa pri rýchlosti od 12 do 140 km/h.

  Menu